Son yıllarda Wellness kavramı herkes tarafından aşina olunan bir kavram haline gelmiştir. İyi yaşam, sağlıklı yaşam olarak da adlandırabileceğimiz wellness kavramı; Dünya Sağlık Örgütü’nün tanımına göre sadece hasta olmamak değil; fiziksel, zihinsel ve sosyal bakımdan da iyi olma durumu olarak tanımlanmıştır. Bir diğer deyişle wellness kavramı, genel anlamda bireylerin iyi olma ve iyi hissetme haline işaret etmektedir. Hasta olmak ile sağlıklı olmak farklı durumlardır. Hasta olmadan önce sağlıklı olmak için gayret etmek günümüzde önem arz etmeye başlamıştır.

 

Seminerimizde; basit bir soğuk algınlığından çok ağır olanlarına kadar, birçok hastalığa neden olan dışsal nedenler ve insan bedenindeki temel fizyolojik mekanizmalar hakkında bilgi verilecek ve hasta olmamak adına neler yapabileceğimizi konuşacağız. Gerek kendimiz için gerekse sevdiklerimiz için öğreneceğimiz sağlıkla ilgili bilgiler, inanıyoruz ki katılımcılarımız için çok önemli farkındalıklar kazandıracaktır. Bilgiler sade ve yalın bir şekilde, herkese hitap edecek şekilde aktarılmaya çalışılacaktır. Bu seminer; kendimizi ve bedenimizi yakından tanımak; daha iyi hissetmek, daha sağlıklı yaşamak ve yaşam kalitemizi arttırmak için güzel bir adım olacaktır.

 

Ayrıca sağlıklı ve zinde yaşamak için 65+ ülkede faaliyeti olan firmamızın, hastalıklardan korunmak adına geliştirdiği çok özel ürünler hakkında bilgi verilecek ve sağlığının yanında varlık ve zaman kazanmak isteyen katılımcılarımıza, finansal özgürlüğe kapı açan ve girişimci lehine mühendisler tarafından geliştirilmiş dünya çapında geçerli “İş Modeli” de anlatılacaktır.

 

Seminerimiz ücretsizdir. Kontenjanımız sınırlıdır. Bilgi ve kayıt için aşağıda yeralan numarayı arayabilirsiniz.

 

Yetkili: Didem Artaç
Gsm: 0532 787 91 30
Adres: Liman Kitap Cafe
Ufuk Üniversitesi cad.
No: 8 Çukurambar/Ankara